• Range Rover

  Range Rover

  Domethënja e fjalës Lux

 • Range Rover Sport

  Range Rover Sport

  I bukur si asnjëherë më parë

 • Range Rover Velar

  Range Rover Velar

  Range Rover i avancuar

 • Range Rover Evoque

  Range Rover Evoque

  Dallues dhe individual, një Range Rover i vërtetë në formë kompakte

 • DISCOVERY I RI

  DISCOVERY I RI

  SUV më i shkathët

 • Discovery Sport i ri

  Discovery Sport i ri

  SUV kompakte aventuriere dhe e gjithanshme

 • OPERACIONE TË VEÇANTA TË AUTOMJETEVE

  OPERACIONE TË VEÇANTA TË AUTOMJETEVE

  Luksi, performanca dhe aftësitë të ngritura në nivele të reja

 • EKSPLORONI AUTOMJETET TONA

  EKSPLORONI AUTOMJETET TONA

  Krahasoni automjetet tona për të gjetur të përsosurën për ju

  Karakteristikat kryesore

  • DIZAJN QË FITON ÇMIME
   DIZAJN QË FITON ÇMIME

   Range Rover Evoque është i disponueshëm në stilet Kupé, Pesë-Dyer dhe Kabriolet. Variantet Kupé dhe Pesë-Dyer paraqiten deri në gjashtë modele të linjës duke përfshirë Pure, SE, SE Dynamic, HSE, HSE Dynamic dhe Autobiography. Varianti Kabriolet është i disponueshëm në modelet SE Dynamic dhe HSE Dynamic që paraqesin një sistem çatie të konvertueshme prej materiali të zi me palosje në formë Z.

   Shiko dizajnin
  • MERR KONTROLLIN E JETËS TËNDE
   MERR KONTROLLIN E JETËS TËNDE

   InControl Touch Pro është sistemi info-zbavitës i gjeneratës së ardhme për Land Rover që e përparon lidhjen dhe argëtimin e Range Rover Evoque pikërisht në nivelin më të lartë. Gjeni një vend parkimi, transmetoni muzikën tuaj të preferuar dhe madje gjurmoni një automjet të vjedhur - InControl mund ta bëjë jetën tuaj më të lehtë.

   SHIKO TEKNOLOGJINË
  • TAPICERI E KRIJUAR PËR REHATI
   TAPICERI E KRIJUAR PËR REHATI

   Lëkura e qepur me gjilpërë dyshe dhe një zgjedhje prej alumini e rimeso druri ofrohen për të ndihmuar në krijimin e hapësirës tuaj ideale. Funksion masazhi me ngrohje dhe ftohje janë në dispozicion si opsionale për ulëse t e parme dhe të pasme në një HSE, Ndriçimi i Konfigurueshëm i Ambientit të Brendshëm krijon tonalitetin e duhur.

   shiko tapicerinë

  Dizajni

  Shkathtësia

  Teknologjia

  Aftësia

  Performanca