• Range Rover

  Range Rover

  Domethënja e fjalës Lux

 • Range Rover Sport

  Range Rover Sport

  I bukur si asnjëherë më parë

 • Range Rover Velar

  Range Rover Velar

  Range Rover i avancuar

 • Range Rover Evoque

  Range Rover Evoque

  Dallues dhe individual, një Range Rover i vërtetë në formë kompakte

 • DISCOVERY I RI

  DISCOVERY I RI

  SUV më i shkathët

 • Discovery Sport i ri

  Discovery Sport i ri

  SUV kompakte aventuriere dhe e gjithanshme

 • OPERACIONE TË VEÇANTA TË AUTOMJETEVE

  OPERACIONE TË VEÇANTA TË AUTOMJETEVE

  Luksi, performanca dhe aftësitë të ngritura në nivele të reja

 • EKSPLORONI AUTOMJETET TONA

  EKSPLORONI AUTOMJETET TONA

  Krahasoni automjetet tona për të gjetur të përsosurën për ju

KONTAKTI

Aksi Rrugor Prishtinë-Shkup KM i 7-të.

10000, Prishtinë, Republika e Kosovës.

 

Për pyetje të përgjithshme kontaktoni:

+383 (38) 606 707

  Për pyetje rreth Servisit kontaktoni:

  +383 (49) 540 400

   Për pyetje rreth Pjesëve Rezervë kontaktoni:

   +383 (49) 540 600

  Na kontaktoni edhe përmes formës elektronike:

  Na Kontaktoni

   

  Orari i Punës:

  E Hëne-E Premte 08:30 - 17:30

  E Shtune              08:30 - 17:30

   

  Lokacioni ynë në Hartë

  Drejtimi nga Lokacioni juaj aktual