• Range Rover

  Range Rover

  Domethënja e fjalës Lux

 • Range Rover Sport

  Range Rover Sport

  I bukur si asnjëherë më parë

 • Range Rover Velar

  Range Rover Velar

  Range Rover i avancuar

 • Range Rover Evoque

  Range Rover Evoque

  Dallues dhe individual, një Range Rover i vërtetë në formë kompakte

 • DISCOVERY I RI

  DISCOVERY I RI

  SUV më i shkathët

 • Discovery Sport i ri

  Discovery Sport i ri

  SUV kompakte aventuriere dhe e gjithanshme

 • OPERACIONE TË VEÇANTA TË AUTOMJETEVE

  OPERACIONE TË VEÇANTA TË AUTOMJETEVE

  Luksi, performanca dhe aftësitë të ngritura në nivele të reja

 • EKSPLORONI AUTOMJETET TONA

  EKSPLORONI AUTOMJETET TONA

  Krahasoni automjetet tona për të gjetur të përsosurën për ju

Opsione dhe aksesorë

Jo të gjitha opsionet janë të disponueshme në të gjitha modelet. Ju lutemi na kontaktoni për më shumë detaje.

  Opsione të karrocerisë

  Opsione të karrocerisë

  RROTA ALIAZHI MAHNITËSE

  Personalizoni Range Rover Evoque tuaj me rrotat tuaj të preferuar prej aliazhi. Zgjidhni nga një përzgjedhje e gjerë e modeleve bashkëkohore dhe dinamike , në një sërë madhësish nga 17” deri në 20”.

  Ndërto vetë

  Opsione të tapicerisë

  • NDJENJË DRITE DHE HAPËSIRE
   NDJENJË DRITE DHE HAPËSIRE

   Në modelet me stil Kupé dhe Pesë-Dyer, tavani panoramik opsional i fiksuar i plotë me xham rrit ndjenjën e hapësirës në brendësinë e automjetit dhe e mbush me dritë natyrore, si dhe siguron pamje të pandërprerë të mjedisit rrethues.

  • PALETA JUAJ
   PALETA JUAJ

   Për të personalizuar Range Rover Evoque, ju mund të zgjidhni nga një gamë e gjerë ngjyrash dhe materialesh, duke përfshirë lëkurën e grimcuar ose Oxford.

  • RIMESO TË SOFISTIKUAR
   RIMESO TË SOFISTIKUAR

   Përmirësoni sipërfaqet me alumin të bardhë, me motive ose botanik, plus rimeso druri Macassar, lisi gri të errët ose Strata të zi me shkëlqim.

  Opsionet e Paketave

  Opsionet e Paketave

  Opsionet e Paketave

  PAKETA MODELI I ZI

  Paketa opsionale Modeli i Zi shton një pamje dramatike në karrocerinë e Range Rover Evoque. E disponueshme me të gjitha opsionet e bojës së karrocerisë, përfshin fenerë, drita anti-mjegull dhe drita të pasme të errësuara, elementë karrocerie Narvik Black dhe rrota aliazhi të zeza të lëmuar 20 inç.

  Ndërto vetë

  Opsionet e Paketave

  Opsionet e Paketave

  PAKETA MODELI GRAFIT

  Theksoni pamjen tuaj tashmë elegant të Range Rover Evoque me paketën e re të modelit Grafit. Përfshin fenerë, drita anti-mjegull dhe drita të pasme të errësuara, një grilë sateni gri Dorchester dhe një çati kontrasti të zezë. Rrota unike teknike aliazhi 20” plotësojnë pamjen.

  Ndërto vetë

  Aksesorë

  • AKSESORË TË TAPICERISË
   AKSESORË TË TAPICERISË

   Shtoni pjesë shtesë të miratuara nga Land Rover në çdo kohë, nga ulëse t për fëmijë dhe mbulesa mbrojtëse deri te argëtimi dhe përmirësimet teknike.

  • AKSESORË TË KARROCERISË
   AKSESORË TË KARROCERISË

   Përmirësoni pamjen e automjetit tuaj me detaje tërheqëse, shtoni mbrojtje për tu ruajtur nga dëmtimi i udhëtimit jashtë rrugës së shtruar.

  • TRANSPORTIMI DHE RIMORKIMI
   TRANSPORTIMI DHE RIMORKIMI

   Me bazën e shinave të montuar, zgjidhni kapëse të specializuara për pajisje sportive dhe aksesorë për të shfrytëzuar aftësinë e rimorkimit të Land Rover.

  • RROTA DHE AKSESORË
   RROTA DHE AKSESORË

   Personalizoni pamjen e Land Rover-it tuaj me rrota aliazhi, dhe përmirësojini me pajisje të stiluara dhe të markës.