• Range Rover

  Range Rover

  Domethënja e fjalës Lux

 • Range Rover Sport

  Range Rover Sport

  I bukur si asnjëherë më parë

 • Range Rover Velar

  Range Rover Velar

  Range Rover i avancuar

 • Range Rover Evoque

  Range Rover Evoque

  Dallues dhe individual, një Range Rover i vërtetë në formë kompakte

 • DISCOVERY I RI

  DISCOVERY I RI

  SUV më i shkathët

 • Discovery Sport i ri

  Discovery Sport i ri

  SUV kompakte aventuriere dhe e gjithanshme

 • OPERACIONE TË VEÇANTA TË AUTOMJETEVE

  OPERACIONE TË VEÇANTA TË AUTOMJETEVE

  Luksi, performanca dhe aftësitë të ngritura në nivele të reja

 • EKSPLORONI AUTOMJETET TONA

  EKSPLORONI AUTOMJETET TONA

  Krahasoni automjetet tona për të gjetur të përsosurën për ju

Range Rover

Domethënja e fjalës Lux

 • Një komplet i teknologjive të avancuara
 • Tapiceri e bukur për rehati luksoze
 • Një siluetë ikonë e pagabueshme
 • Thellësi lëvizjeje 900mm
 • Bosht qendror i gjatë opsional
Shkarko broshurën Shkarko listën e çmimeve

Range Rover Sport

Land Rover-i më i shkathët dhe dinamik

 • Kabinë e fokusuar rreth drejtuesit
 • Nga 0-100kph në 5.3 sekonda me LR-V8
 • Dinamikë transformuese në rrugë
 • Strukturë trupi të gjithë prej alumini
 • ulëse opsionale 5+2
Eksploro këtë automjet
Shkarko broshurën

Range Rover Velar

Range Rover i avancuar

 • Sistem info-zbavitje Touch Pro Duo
 • Drejtim besimplotë, i rehatshëm dhe vërtet i këndshëm
 • Doreza të rrafshëta
 • Fenerë opsionalë matricë-lazer LED
 • Tapiceri cilësore tekstile dhe kamoshi opsionale
Eksploro këtë automjet
Shkarko broshurën

Range Rover Evoque

I dallueshëm dhe individual, një Range Rover i vërtetë në formë kompakte

 • Qasje e re në dizajnin ikonë të Range Rover
 • Kompakt, ideale për në qytet
 • Disponohet në stil Pesë-Dyer dhe Kupe
 • Një gamë e gjerë opsionesh personalizimi
 • Disponohet me transmision me 9 shpejtësi
Eksploro këtë automjet
Shkarko broshurën

DISCOVERY I RI

SUV më i zhdërvjellët

 • Fenerë LED me simbol me Asistencën e Rrezes së Fortë Automatike (AHBA)
 • Pasqyra dyersh me ngrohje, me komandim dhe drita afrimi
 • Baxho elektrike
 • ulëse të parme dhe të pasme me ngrohje dhe ftohje
 • Ndriçimi i brendshëm i konfigurueshëm
eksploro këtë automjet
Shkarko broshurën

Discovery Sport

SUV kompakt aventurier dhe i zhdërvjellët

 • Cilësor dhe praktik
 • Akomodon deri në 5 të rritur plus 2 fëmijë
 • Sipërfaqe për valixhe me gjatësi deri në 1.1m
 • Hapësirë shtesë për këmbët për pasagjerët e rreshtit të dytë
 • Peshë rimorkimi: 2,500kg
Eksploro këtë automjet
Shkarko broshurën