• Range Rover

  Range Rover

  Domethënja e fjalës Lux

 • Range Rover Sport

  Range Rover Sport

  I bukur si asnjëherë më parë

 • Range Rover Velar

  Range Rover Velar

  Range Rover i avancuar

 • Range Rover Evoque

  Range Rover Evoque

  Dallues dhe individual, një Range Rover i vërtetë në formë kompakte

 • DISCOVERY I RI

  DISCOVERY I RI

  SUV më i shkathët

 • Discovery Sport i ri

  Discovery Sport i ri

  SUV kompakte aventuriere dhe e gjithanshme

 • OPERACIONE TË VEÇANTA TË AUTOMJETEVE

  OPERACIONE TË VEÇANTA TË AUTOMJETEVE

  Luksi, performanca dhe aftësitë të ngritura në nivele të reja

 • EKSPLORONI AUTOMJETET TONA

  EKSPLORONI AUTOMJETET TONA

  Krahasoni automjetet tona për të gjetur të përsosurën për ju

  Karakteristikat kryesore

  • Dizajni
   Dizajni

   Range Rover Evoque Kabriolet - me linja të mrekullueshme, shpatulla muskulore dhe çati të ngushtë - është bërë sinonim i stilit dhe jetës bashkëkohore të qytetit.

   Shikoni filmin
  • INFO-ZBAVITJE
   INFO-ZBAVITJE

   InControl Touch Pro është sistemi i info-zbavitjes së gjeneratës së fundit që e çon teknologjinë brenda-makinës në një nivel krejt të ri.

   Shikoni filmin
  • ÇATI ME PALOSJE NË FORMË Z
   ÇATI ME PALOSJE NË FORMË Z

   Çatia e izoluar akustikisht paloset në vetëm 18 sekonda me shpejtësi deri në 48 kilometra në orë.

   Shikoni filmin

  Dizajni

  Shkathtësia

  Teknologjia

  Aftësia

  Performanca